O mnie


Mam na imię Magda, mieszkam w centrum Polski, w województwie łódzkim. Jestem studentką czwartego roku na kierunku lekarskim. Ciągle muszę coś robić, wypełniam swój grafik po brzegi. W wolnym czasie leniuchuję, podróżuję, poznaję, piekę i zupełnie nie myślę o codzienności. Jak każdy mam marzenia, które konsekwentnie realizuję. Jestem perfekcjonistką, ciągle coś zmieniam, poprawiam, chociażby na blogu.

Swoją pasję do pieczenia odziedziczyłam, natomiast umiejętności wciąż nabywam - zarówno w zakresie pieczenia, jak i fotografii, a także - przede wszystkim - opisywania moich poczynań na blogu (a z tym, uwierzcie, mam największy problem, ze względu na moje roztrzepanie ;)).

Jestem bardzo związana ze swoją rodziną, to oni są moimi krytykami kulinarnymi i jednocześnie ogromnym wsparciem, to ich zdanie się dla mnie liczy, to od nich słyszę najwięcej ciepłych słów i to oni podtrzymują mnie na duchu, kiedy coś idzie nie po mojej myśli lub gdy chcę się poddać. Mam wspaniałych rodziców, którzy sponsorują wszystkie produkty, jakich używam. Od nich też dostałam sprzęt fotograficzny, dzięki niemu mam możliwość zamieszczania tutaj zdjęć lepszej jakości, niż na poprzednim blogu.

Wszystkie przepisy, jakie zamieszczam są oczywiście przeze mnie znalezione, przeanalizowane, a wypieki przygotowane, spróbowane oraz sfotografowane. Wszystko to robię sama, bez niczyjej pomocy.

Zapraszam do lektury bloga. Miłego czytania :)

Jeśli masz do mnie pytanie lub po prostu chcesz porozmawiać - napisz do mnie! mania179@gmail.com

Jeśli chcesz zobaczyć mojego poprzedniego bloga - kliknij tu.


Zabawy blogowe i informacje o mnie:
  • 'Lubię...' - klik
  • 7 faktów o mnie - klik
  • 7 faktów o mnie po raz drugi - klik

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...