poniedziałek, 24 grudnia 2012

Wesołych Świąt!

Pragnę z tego miejsca złożyć wszystkim Czytelnikom życzenia pogodnych, radosnych i rodzinnych Świąt, przebojowego Sylwestra, z przytupem ;-) oraz wszelkiej pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń i postanowień w Nowym Roku.

Korzystając z okazji - bowiem nostalgia Bożego Narodzenia mocno na mnie oddziałuje - chciałabym podziękować wszystkim kibicującym mi osobom. Zarówno tym wirtualnym, jak i będącym ze mną w każdej sytuacji w rzeczywistości. Wiem, że to jeszcze nie czas, ale podziękowań nigdy za wiele, szczególnie że ci ludzie właśnie trzymają mnie "przy życiu" i jakotakiej jeszcze "wierze".
Dziękuję. Być może bez Was dawno już bym się poddała. A dzięki Waszej obecności mam siłę walczyć, bo wiem, że jest w tym cel. I nie chcę Was zawieść, co też bardzo mnie motywuje. Mam nadzieję, że cały ten wysiłek będzie uwieńczony sukcesem.

A w kwestii bloga jeszcze - przygotowałam dla Was przepisy na wiele świątecznych wypieków. Ale przeceniłam swoje możliwości. Nie dałam fizycznie rady wszystkiego sfotografować i tutaj dodać. Przygotowałam dla moich bliskich osób paczuszki z ciasteczkami, prawie 30 pakunków. Upiekłam chyba z tonę ciasteczek, zrobiłam z Mamą ekologiczną choinkę, ustroiłyśmy dom, przygotowałam przez poprzednie dwa dni wszystkie desery i słodkości na Święta, zrobiłam mnóstwo, naprawdę mnóstwo zdjęć i... zabrakło mi siły na na odpisanie na maile, komentarze, odwiedzenie Waszych blogów, napisanie zaplanowanych postów z przygotowań, z wyglądu mojego domu...

Dlatego obawiam się, że jeszcze po Nowym Roku będą pojawiały się świąteczne wpisy. A te z przygotowań zmienią formę na podsumowujące Święta. Nie ma tego złego, prawda?

Tymczasem żegnam się z Wami, wstaję z ciepłego łóżeczka i idę walczyć dalej. Przecież Boże Narodzenie musi być idealne i bardzo, bardzo obfite ;-)

Pozdrawiam ciepło,
Magda

10 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt i Tobie! Magicznych chwil :)) Spokoju i miłości w sercu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Maniu, radosnych Swiąt Bozego Narodzenia Kochana dla Ciebie i Twoich bliskich!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownych świąt Ci życzę:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciepłych i radosnych Świąt dla Ciebie i Twoich bliskich:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w
  szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej
  gałązki.
  Ps. Czekamy na przepisy

  OdpowiedzUsuń
 6. wesołych świat tobie również <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ nie ma za co! (bo rozumiem, że te podziękowania to też do mnie) Paczuszki są wspaniałe, mój brat potrafi dokładnie opisać każde ciasteczko i jego nadzienie, są przepyszne! Sama wiesz, czego ja Ci życzę, nie będę się tu rozdrabniać! Dobrego wskoku do Nowego Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również dołączam się do życzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
  Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia.
  Życzę Ci także zdrowia, bo tego nie można kupić, szacunku i życzliwości od ludzi, bo na to trzeba zasłużyć i spełnienia marzeń, bo to one sprawiają, że życie jest piękne oraz czasu spędzonego w gronie ukochanych osób w tym magicznym czasie Bożego Narodzenia.
  RADOSNEGO ŚWIĘTOWANIA!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na blogu i pozostawiony komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...